Vyberte si správne kopyto

 

Straight Fit

Straight Fit kopyto je odvodené od nášho trekkingového kopyta, avšak s odlišným tvarom v oblasti prstov. Palec je v topánke v prirodzene vystretej polohe, čo dáva ostatným prstom viac priestoru a poskytuje väčší komfort. Tieto topánky sú vhodné pre ľudí so širokým priehlavkom a toto kopyto sa používa na menej technickú obuv.

Modely Straight Fit: Tudela Light, Tudela Light Lady, Tudela Light GTX, Tudela Light Lady GTX, Lamedo Low Lady GTX, Lamedo Low GTX, Puro Low, Bacal Mid, Bacal Low, Bacal Low Lady, Waxenstein Bio, Waxenstein Bio Lady, Loferer Bio, Alvik GTX, Alvik Lady GTX, Tudela Mid Winter GTX, Lhamo GTX, Lhamo Lady GTX

Kopyto

Vo výrobe dostane topánka vlastnú špecifickú formu, ktorá je definovaná kopytom. Kopyto je model umelej nohy vyrobený z jedného kusu masívneho dreva alebo plastu a obuv sa tvaruje okolo neho. Ak sa kopyto nezhoduje s vašim tvarom nohy, obuv nikdy nebude dobre sedieť a ani hodiny bolestivej turistiky na tom nič nezmenia.

Pohodlné kopyto je základom pre dobré topánky

Na tomto cieli pracujeme v HANWAG-u už od založenia firmy v roku 1921. Pravidelná spätná väzba od zákazníkov a rôzne prestížne ocenenia za dizajn nás utvrdzujú v tom, že to robíme správne. Je takmer legendárne ako topánky HANWAG sedia na nohe. Dôvodom sú dlhoročné skúsenosti, poctivé remeslo, najlepšie materiály a sofistikované výrobné postupy. Našim cieľom v HANWAG-u je dodávať funkčnú obuv najvyššej kvality. Každý model je navrhnutý pre konkrétnu kategóriu a oblasť aktivity. Je vytvorený pomocou špeciálne vyrobených a zdokonalených kopýt – vo väčšine prípadov s rozlíšením pánskych a dámskych verzií.

Tip: mužom s veľmi úzkymi nohami odporúčame vyskúšať aj dámske verzie (dostupné do veľkosti 9).