PR

Nenechajte sa v ceste do hôr zastaviť zranením

sponzorovaný článok 05.07.15 Komu sa chce sedieť doma, keď je vonku stále krajšie a hory volajú? Niekedy si však zranenie nevyberá a sme to práve my, ktorí si namiesto túlania liečia úraz.

Poznáte to – máte s priateľmi naplánovaný krásny výlet a ako naschvál sa krátko pred ním zraníte. Niekedy si svoju daň vyberú aj hory. Stačí zle stúpiť či spadnúť a zistíte, akými spôsobmi vám zranenie dokáže znepríjemniť život.

V lepšom prípade to skončí podvrtnutým členkom či natiahnutým svalom. Keď však príde na natrhnutú či zapálenú šľachu, roztrhnutý sval alebo vykĺbenie, začína dlhé a bolestivé obdobie liečenia. A hory sú pritom celý čas tak blízko. Na dosah – a pritom neprístupné.

Čo robiť v takom prípade, aby ste čím skôr mohli opäť dýchať ten úžasný horský vzduch a kochať sa neopakovateľnými výhľadmi?
Pomôže vám Dolobene gél. Svojím jedinečným zložením 3 v 1 urobí všetko pre to, aby ste si svoje zranenie rýchlo vyliečili a mohli sa vrátiť späť na horské chodníky.

Chcete vedieť, ako Dolobene lieči zranenia? Jeho rýchly účinok spôsobujú 3 zložky: heparín, dimetylsulfoxid a D-pantenol.
Heparín zlepšuje prekrvenie v mieste zranenia, čím pôsobí proti opuchu a zápalu a rýchlo lieči pomliaždeniny. Dimetylsulfoxid tíši bolesť a odstraňuje zápal a D-pantenol chráni vašu kožu a pri poranení urýchľuje jej regeneráciu.

Dolobene nájdete vo forme ľahko roztierateľného gélu, ktorý stačí 2- až 4-krát denne natrieť na poranené miesto. Ak chcete o Dolobene vedieť viac, všetko sa dozviete na www.dolobene.sk. Vyskúšajte ho. Uvidíte sami, ako rýchlo si budete môcť opäť na chrbát vyložiť batoh a vybrať sa tam, kde to máte radi.

Viac o unikátnom zložení nájdete na www.dolobene.sk. A ako sa Dolobene používa? Ľahko roztierateľný gél jednoducho natriete tam, kam potrebujete.
Aplikujte ho na poranené miesto 2- až 4-krát denne a uvidíte sami. Už čoskoro budete opäť zisťovať, kam až môžete zájsť.

--
Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Gél Dolobene je liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje heparín, DMSO a D-pantenol. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. O správnom použití lieku a prípadných nežiaducich účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Túra Jaskyňa v Skalke - tip na výlet s deťmi na Spiši Našu trilógiu hľadania verejnosti voľne prístupných jaskýň Belianských Tatier a Spišskej Magury zavŕšime Jaskyňou v Skalke. Ide o poslednú sprístupnenú jaskyňu v rámci danej lokality. Neobmedzený pohyb pri pátraní nám zabezpečí fakt, že sa budeme nachádzať mimo ochranného pásma Pieninského národného parku. dnes Roman Matkovčík Jaskyne
Podcast Lofoty: Voda bola úplne všade, aj tam kde sme nechceli Či ide o Aljašku alebo Škandináviu, na severských destináciách fasicuje veľkosť krajiny a počas túr odľahlosť od civilizácie v porovnaní so slovenskými horami, či Alpami. V 13. epizóde HIKING podcastu sa rozprávame o Nórsku, ktoré k severskej odľahlosti pridáva ďalší rozmer – more. Reč je konkrétne o trekkingu na Lofotoch a hosťami sú Kika Miholeková s Palim Olejníkom, ktorí boli na týchto ostrovoch začiatkom septembra tohto roka. dnes Ľubomír Mäkký Rozhovory
Recenzia Knižné tipy pre deti Našim deťom sa snažíme od malička nenásilne vštepovať vedomosti o prírode a životnom prostredí. Okrem toho, čo im vieme porozprávať sami, si často pomôžeme nejakou prívetivou knihou. Rada by som sa s vami podelila o obľúbené kúsky z našej knižnice s touto tematikou. Týkajú sa lesov, zvierat či narábania s odpadom. včera Soňa Mäkká Mapy a knihy

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.48 (0.08)