PR

Nenechajte sa v ceste do hôr zastaviť zranením

sponzorovaný článok 05.07.15 Komu sa chce sedieť doma, keď je vonku stále krajšie a hory volajú? Niekedy si však zranenie nevyberá a sme to práve my, ktorí si namiesto túlania liečia úraz.

Poznáte to – máte s priateľmi naplánovaný krásny výlet a ako naschvál sa krátko pred ním zraníte. Niekedy si svoju daň vyberú aj hory. Stačí zle stúpiť či spadnúť a zistíte, akými spôsobmi vám zranenie dokáže znepríjemniť život.

V lepšom prípade to skončí podvrtnutým členkom či natiahnutým svalom. Keď však príde na natrhnutú či zapálenú šľachu, roztrhnutý sval alebo vykĺbenie, začína dlhé a bolestivé obdobie liečenia. A hory sú pritom celý čas tak blízko. Na dosah – a pritom neprístupné.

Čo robiť v takom prípade, aby ste čím skôr mohli opäť dýchať ten úžasný horský vzduch a kochať sa neopakovateľnými výhľadmi?
Pomôže vám Dolobene gél. Svojím jedinečným zložením 3 v 1 urobí všetko pre to, aby ste si svoje zranenie rýchlo vyliečili a mohli sa vrátiť späť na horské chodníky.

Chcete vedieť, ako Dolobene lieči zranenia? Jeho rýchly účinok spôsobujú 3 zložky: heparín, dimetylsulfoxid a D-pantenol.
Heparín zlepšuje prekrvenie v mieste zranenia, čím pôsobí proti opuchu a zápalu a rýchlo lieči pomliaždeniny. Dimetylsulfoxid tíši bolesť a odstraňuje zápal a D-pantenol chráni vašu kožu a pri poranení urýchľuje jej regeneráciu.

Dolobene nájdete vo forme ľahko roztierateľného gélu, ktorý stačí 2- až 4-krát denne natrieť na poranené miesto. Ak chcete o Dolobene vedieť viac, všetko sa dozviete na www.dolobene.sk. Vyskúšajte ho. Uvidíte sami, ako rýchlo si budete môcť opäť na chrbát vyložiť batoh a vybrať sa tam, kde to máte radi.

Viac o unikátnom zložení nájdete na www.dolobene.sk. A ako sa Dolobene používa? Ľahko roztierateľný gél jednoducho natriete tam, kam potrebujete.
Aplikujte ho na poranené miesto 2- až 4-krát denne a uvidíte sami. Už čoskoro budete opäť zisťovať, kam až môžete zájsť.

--
Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Gél Dolobene je liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje heparín, DMSO a D-pantenol. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. O správnom použití lieku a prípadných nežiaducich účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Túra Malá Studená dolina s deťmi Ďalší, v poradí piaty diel zo seriálu Tatranské doliny s deťmi nás privádza do Malej Studenej doliny, v ktorej sa nachádza hneď dvojica chát. Zamkovského chata na jej začiatku a Téryho chata v jej hornej časti, vďaka čomu ide o jednu z najnavštevovanejších tatranských dolín. Na letný turistický výlet sme sa vybrali s ďalšou rodinkou, spolu štyri decká, čo znamenalo, že túra si žila svojím životom a jej opis by bol viac o deťoch ako o doline. Preto robím výnimku a dolinu si obieham ešte raz, tentokrát sólo a v jesennom období. dnes Peťo Nový Vysoké a Belianske Tatry
Túra Pača – Úhorná – Hekerová – Smolník Horské poľany a Volovské vrchy, to je taký trocha oxymoron, keďže v tomto pohorí vo veľkej miere prevládajú lesy. Aj keď notoricky známou je Kojšovská hoľa, dá sa tu nájsť ešte jedna horská lúka, ktorá je možno ešte krajšia ako slávnejšia hoľa. včera Henrich Tomáš Volovské vrchy
Túra Jesenný okruh Súľovskými skalami Nie – nešiel som tam kvôli dĺžke trasy, nešiel som tam kvôli veľkým prevýšeniam a náročnosti trasy. Tento okruh je v ponímaní slovenských turistov veľmi otrepaný a stokrát prechodený krížom-krážom. To stokrát je samozrejme myslené, len ako metafora. 15/06/19 Vladimír Popluhár Súľovské vrchy

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.64 (0.24)