PR

Výstava stanov 2016 úspešná

sponzorovaný článok 04.07.16 V dňoch od 23. – 26. júna sa na letisku v Listovej (neďaleko Ružomberka) diali veľké veci. Na ploche letiska rozložil svoje stany a kempingové vybavenie outdoorový obchod ADAMŠPORT. V priebehu dvoch dní vyrástlo na letiskovej ploche okolo 120 typov stanov od renomovaných značiek – Husky, Coleman, Trimm, Spokey, Hannah, Vango, High Peak, MSR, Wild Country a ďalších.

Okrem stanov sa tu dal nájsť a otestovať kempingový materiál, ktorý tvorili spacáky značiek Rock Empire, Hannah, Husky, Trimm, Coleman, Ferrino; karimatky od firmy Thermarest, Spokey, Loap; variče od Colemanu; matrace; čelovky z dielne Petzlu, Led Lenseru, Mammutu, Fenixu; dehydratovaná strava,… V ponuke boli aj detské nosiče značky Corazon Panda a Neverland Koala, multifunkčné šatky od značky Buff a tiež aj drobné doplnky pre potreby kempujúcich (lyžičky, vidličky, ešusy, kempingový riad,…).

Skvelú atmosféru dotvárala kvalitne vypeckovaná muzika priamo z pristaveného kamiónu zo spoločnosti king light&sound. Usporiadatelia nezabudli ani na najmenších a pre malé detičky boli pripravené ukážky zásahu hasičov (z Likavky) a policajtov (zboru verejnej a justičnej správy RK), maľovanie na tvár, detský kútik a pre odvážnejších aj mobilná lezecká stena.

Na svoje si prišli aj milovníci karavanov a terénnych vozidiel, ktoré mali na letisku tiež svoje čestné miesto. Ani nadšenci tandemových zoskokov a vyhliadkových letov, ktoré organizovala firma Skycompact, nezostali ukrátení. Pre hladné krky bol v plnej pohotovosti pripravený letiskový bufet, kde sa dalo objednať chladené pivo, kofola, ale aj rôzne jedlá či nanuky na schladenie sa v horúcom počasí.

Počas celej výstavy boli pripravení poradiť s nákupom ľudia z predajne Adamšport, ktorí sa snažili zákazníkom priblížiť všetky technické parametre o stanoch, ostatnom vybavení a na požiadanie tiež prakticky kupujúcemu ukázali, že zložiť alebo rozložiť stan im nerobí žiaden problém. Ľudia, ktorým sa počas výstavy nezapáčil žiaden vystavený kus, dostali od Adamsportu poukážku na 5€ zľavu pri nákupe v kamennej predajni, nachádzajúcej sa v meste Ružomberok.

Počas 2. ročníka výstavy stanov a kempingového vybavenia sa veľmi dobre predávali hlavne veľké rodinné stany značky Coleman a Husky, za nimi nasledovali stany pre 4 osoby tiež od firmy Coleman a Husky. Z karimatiek sa výborne predávali samonafukovacie karimatky značky loap storm a Thermarest. Zo spacákov boli najpredávanejšie Rock empiry, Hannahy, Colemany,… Z menších doplnkov zákazníci vo veľkom nakupovali piknikové deky značky spokey.

Počasie v priebehu výstavy zohralo veľkú úlohu. Počas prvých troch dní bolo pomerne stabilné slnečné, no zato extrémne horúce počasie, ktoré mohlo ovplyvniť rozhodnutie prísť na výstavu dosť veľkej skupiny ľudí. Počas víkendu sa prihnalo aj zopár väčších búrok. Netrvali však dlho a po ich prechode sa znova ukázalo slniečko.

Z celkového pohľadu išlo o vydarenú akciu spojenú s veľkým množstvom sprievodného programu. Treba podotknúť, že na Slovensku je Adamšport jediný outdoorový obchod, ktorý organizuje výstavy tohto typu. Zákazník tak má možnosť v reálnych podmienkach vyskúšať stany, spacáky, karimatky, variče a v prípade potreby poradí a pomôže odborný personál.

Touto cestou sa chceme povedať jedno veľké ĎAKUJEM všetkým tým, čo sa na tejto akcii pričinili svojou podporou. A to menovite dodávateľom stanov, karimatiek, spacákov, šatiek, kempingového vybavenia,… značiek Loap, Trimm, Husky, Coleman, High peak, Wild Country, Spokey, Camp, Terra Nova, Hannah, MSR, Thermarest, Rock empire, Buff,… Ďalej majiteľom karavanov, terénnych vozidiel, ľudom, ktorí sa podieľali na atrakciách, policajtom, hasičom, personálu bufetu, majiteľovi letiska Lisková, firme Skycompact (za organizáciu tandemových zoskokov a vyhliadkových letov – a v neposlednom rade aj personálu Adamšportu a všetkým brigádnikom.

TEŠÍME SA NA VÁS AJ V BUDÚCOM ROKU !!!

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
VHT Ennstaler Alpen – prechod Pyhrgasov Mám rád turistiku, ktorá okrem pekných výhľadov, nádherných skál, kultúrnych a prírodných atrakcií ponúka aj trochu adrenalínu. Či už vo forme ľahkej ferraty, alebo nenáročného lezenia. Jednou z takýchto trás je práve prechod Pyhrgasov. Po Malý Pyhrgas vedie značený turistický chodník a z Veľkého idú hneď tri. Avšak hrebeň medzi nimi je neznačený. Turista si tam musí schodnú cestu hľadať a nevyhne sa krátkym úsekom náročnosti I až II UIAA. dnes Martin Knor Svet
Správa Hrebeň Nízkych Tatier priechodný bez obmedzení Začiatok septembra sa niesol v znamení prerezávania turistických chodníkov, tentokrát sme vybrali frekventované úseky v oblasti Štefánikovej chaty pod Ďumbierom a Čertovicou. Akciu každoročne organizuje športový klub PARBAT, posledné roky sa k nemu pridávajú dobrovoľníci z Horskej služby Nízke Tatry juh a OZ Horské spoločenstvo, ktoré pôsobí v oblasti Čertovice a Andrejcovej. včera Marek Šurina Správy
Túra Agraš – okruh z Novej Bane Už som písala o pamiatkach na stredoveké banské diela v okolí obce Brehy v Štiavnických vrchoch. Vtedy sme navštívili banskú oblasť Slosberg nad dolinou Obecného potoka pod vrchom Chlm. Teraz sme sa rozhodli preskúmať dolinu Liešňanského potoka a pamiatky na banskú činnosť pod vrchom Agraš. Tu sa dolovalo na žile Gottes Gabe, čo je najzápadnejšia žilná štruktúra Pukaneckého rudného ložiska. včera Danka Tomášiková Štiavnické vrchy

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.59 (0.08)