PR

Alpenverein: 4 mesiace zdarma pre nových členov

sponzorovaný článok 19.09.16 Pre všetkých nových záujemcov o členstvo v Rakúskom Alpenvereine sme pripravili výhodnú ponuku členstva pre rok 2017. Ak rozmýšľate nad poistením pre vaše aktivity, ako je vysokohorská turistika, turistika, horolezectvo, canyoning, skialpinizmus, potom je práve členstvo v Alpenverein nevyhnutným krokom do bezpečia.

Tato ponuka platí už od 1.9.2016, kedy sa zaplatením príspevku pre rok 2017 automaticky stávate členmi Alpenverein aj pre koniec roku 2016 a členstvo je platné až do 31.1.2018. Predlžuje sa tým teda doba využitia všetkých výhod, ktoré toto členstvo zahŕňa (unikátne poistenie, zľavy na chatách, vybraných lanovkách, niektorých železničných dráhach, atď.) a môže tak dosiahnuť dĺžky až 17 mesiacov.

Ponuka platí iba v prípade, že ste nikdy nebol členom Alpenverein.
POZOR: Členovia využívajúci túto ponuku sa musí prihlásiť na rok 2017.

Objednať členstvo si môžete on-line tu:
on-line formulár
klikni a otvorí sa okno s prihláškou

Rovnako môžu túto akciu využiť aj partneri alebo deti, ktoré majú členstvo v rámci rodiny

Ponuka pre verných členov – mapa Alpenverein a poukážka Conrad zadarmo

Poukauz

Aj pre verných členov Alpenverein máme ponuku – pri prihlásení nového člena, získa súčasný člen mapu Alpenverein alpských oblastí v mierke 1:25 000 alebo 1:50 000 podľa vlastného výberu (viď. výber) a nákupnú poukážku firmy Conrad v hodnote 15 € za každého prihláseného člena.

Ak ste novým členom a poznáte existujúceho člena Alpenverein, dohodnite sa a môžete získať mapu spoločne.

Postup: V prípade, že ste súčasným členom Alpenverein (aspoň jeden rok) a prihlásil ste nového platiaceho člena, ktorý už obdŕžal svoje členské číslo, potom prosím postupujte podľa návodu, ktorý nájdete TU.

Výhody členstva v Alpenverein

Okrem iného:

Poistná ochrana nielen do hôr

  • Náklady na záchranu: do 25.000 € (platí aj v tuzemsku),
- Transport a repatriácia: neobmedzene.

  • Náklady na nutné lekárske ošetrenie (vrátane nevyhnutného prevozu do nemocnice) v zahraničí do výšky 10.000 €.


  • Horolezecké zákonné poistenie zodpovednosti pre vybrané športové aktivity (paušálne až 3.000.000 € pre každú poškodenú osobu), poistenie batožiny na chatách a transportných lanových dráhach
- Európske poistenie právnej ochrany až 35.000 €.

Viac pozri Všeobecné podmienky.

Zľavy na chatách Alpenvereinu OeAV a na chatách Nemeckého alpského zväzu DAV, Švajčiarskeho alpského klubu SAC, Lichtenštajnského alpského zväzu LAV, talianskeho alpského klubu CAI, Francúzskeho alpského klubu CAF, Alpského zväzu Južných Tyrol AVS, Španielskeho horolezeckého zväzu FEM, Slovinského horolezeckého združenia PZS a Gréckeho alpského klubu CAH.
 Zľavy na chatách rakúskeho Alpenvereinu až 50%, minimálne však 10 EUR/noc. Zľavy na mapy Alpenverein

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Túra Malá Studená dolina s deťmi Ďalší, v poradí piaty diel zo seriálu Tatranské doliny s deťmi nás privádza do Malej Studenej doliny, v ktorej sa nachádza hneď dvojica chát. Zamkovského chata na jej začiatku a Téryho chata v jej hornej časti, vďaka čomu ide o jednu z najnavštevovanejších tatranských dolín. Na letný turistický výlet sme sa vybrali s ďalšou rodinkou, spolu štyri decká, čo znamenalo, že túra si žila svojím životom a jej opis by bol viac o deťoch ako o doline. Preto robím výnimku a dolinu si obieham ešte raz, tentokrát sólo a v jesennom období. dnes Peťo Nový Vysoké a Belianske Tatry
Túra Pača – Úhorná – Hekerová – Smolník Horské poľany a Volovské vrchy, to je taký trocha oxymoron, keďže v tomto pohorí vo veľkej miere prevládajú lesy. Aj keď notoricky známou je Kojšovská hoľa, dá sa tu nájsť ešte jedna horská lúka, ktorá je možno ešte krajšia ako slávnejšia hoľa. včera Henrich Tomáš Volovské vrchy
Túra Jesenný okruh Súľovskými skalami Nie – nešiel som tam kvôli dĺžke trasy, nešiel som tam kvôli veľkým prevýšeniam a náročnosti trasy. Tento okruh je v ponímaní slovenských turistov veľmi otrepaný a stokrát prechodený krížom-krážom. To stokrát je samozrejme myslené, len ako metafora. 15/06/19 Vladimír Popluhár Súľovské vrchy

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.51 (0.12)