PR

BUFF – nová merino kolekcia

sponzorovaný článok 20.11.17 Keď je premenlivé počasie to jediné, na čo sa na túre viete spoľahnúť, siahnite po merino vlne. Je perfektná pri akýchkoľvek podmienkach, jej unikátne vlákno je extrémne priedušné a prirodzene odoláva zápachu. BUFF merino vlna pochádza z Austrálie a je certifikovaná v zmysle, že pri jej produkcii neboli použité žiadne nehumánne spôsoby zaobchádzania s ovečkami.

Vlastnosti Merino vlny

Teplá – v studenom počasí Merino vlna využíva absorbovanú vlhkosť z prostredia na tvorbu tepla. Jej hrubé vlákna tiež obsahujú milióny vzduchových vačkov, ktoré pomáhajú lepšie izolovať vaše telo od chladu.

Chladivá – v teplejšom počasí Merino vlna pomáha chladiť vašu pokožku tým, že odvádza pot od pokokožky na vonkajšiu stranu oblečenia, kde sa môže odpariť.

Priedušná – pri nosení oblečenia zo syntetických vlákien môžete mať pri potení lepkavý pocit, pretože vlhkosť môže unikať iba cez dierky tkaniny. Avšak vlákno Merino vlny dokáže vlhkosť absorbovať a vnútri vlákna transportovať mimo vašu pokožku, čím zabraňuje prehrievaniu tela.

Odolná voči zápachom – Merino vlna prirodzene odoláva zápachom a môžete ju preto nosiť mnoho dní – dokonca týždňov – bez prania.

Bezšvová – BUFF produkty vo verzii LIGHT a MID vyrába bezšvovou technológiou tkaním na bubnoch. Vďaka tomu sú BUFF Merino čiapky a šatky mimoriadne pohodlné na nosenie.

Nekúsavá – použitá Merino vlna má mimoriadne tenké vlákna, preto nehryzie tak, ako niektoré tradičné vlnené odevy. Je preto komfortná aj ako základná vrstva.

BUFF používa tri hrúbky Merino vlny

Merino vlnu používame v troch hrúbkach tkaniny, ktoré sú určené pre rôzne úrovne izolácie a aktivity.

LIGHT – 125 g/m² – ľahké Merino do teplejšieho počasia
MID – 250 g/m² – stredne hrubé Merino do chladného počasia
HEAVY – 600 g/m² – hrubé 2-vrstvové Merino do mrazivého počasia

Produkty

Šatky

Wool Buff je bezšvová multifunkčná šatka vyrobená z prírodných materiálov. V ponuke je viacero hrúbok a prevedení, ktoré môžete zároveň kombinovať s čiapkami v rovnakej alebo podobnej farbe. » viac na BUFF.sk

Nákrčníky

Môžete si vybrať dvojvrstvový obojstranný nákrčník s dvoma rôznymi vzormi, ktorý je tenší (dopredaj), alebo Heavyweight Merino nákrčník, ktorý je taktiež dvojvrstvový, ale hrubší (jeho vrchná strana môže byť jednofarebná alebo so vzorom, rubová strana je len jednofarebná). » viac na BUFF.sk

Čiapky

Čiapka zo 100% Merino vlny vo viacerých prevedeniach i hrúbkach. Tieto čiapky si môžete nakombinovať i s nákrčníkmi z Merino vlny v rovnakom dizajne. » viac na BUFF.sk

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Bežky Javorníky na bežkách (Kohútka – Kasárne) Letná sezóna sa skončila a všade vládne skôr sychravé novembrové počasie. Teploty pomerne klesli, čo spôsobilo, že vo vyšších polohách boli podmienky, aby napadol sneh, nižšie skôr často pršiavalo. Po poslednom ochladení a snežení sa ale stav na Javorníkoch dosť vylepšil. Vybrali sme sa preto vyskúšať prvýkrát túto zimnú sezónu bežky. dnes Michal Mikuláš Javorníky
PR Tipy na vianočné darčeky od Sport-Outdoor.sk Opäť nastal čas chystania sa na najkrajšie sviatky v roku, ku ktorým neodmysliteľne patrí prekvapenie pod vianočným stromčekom. Tradične vám zopár nápadov na outdoorové darčeky pre tých z vašich priateľov a blízkych, ktorí radi trávia čas v prírode, či už sú to dámy, páni, deti, rekreační turisti alebo výkonnostní športovci. Ak sa rozhodnete pre niektorý z našich produktov na poslednú chvíľu, môžete ho objednať ešte vo štvrtok 21. 12. 2017 do 14-tej hodiny. včera sponzorovaný článok Poradca
Túra Z Vlkolínca k útulni Limba pod Rakytovom Znovu som na začiatku cieľa. To som si spomenul na známy citát všetkých turistov: „Cesta je cieľ.“ Pekný to citát – niečo v tomto zmysle je vyryté na obelisku vrchu Roštún-Vápenna. A to platí pre všetkých nás, ktorých vždy po určitom čase začnú svrbieť nohy, páliť chodidlá v očakávaní obutia vyšúchaných turistických bagančí alebo vibrám, čakajúcich na poličke pre turistické potreby. včera Vladimír Popluhár Veľká Fatra a Choč

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
Práve nás číta 911 ľudí
0.41 (0.06)