PR

BUFF – nová merino kolekcia

sponzorovaný článok 20.11.17 Keď je premenlivé počasie to jediné, na čo sa na túre viete spoľahnúť, siahnite po merino vlne. Je perfektná pri akýchkoľvek podmienkach, jej unikátne vlákno je extrémne priedušné a prirodzene odoláva zápachu. BUFF merino vlna pochádza z Austrálie a je certifikovaná v zmysle, že pri jej produkcii neboli použité žiadne nehumánne spôsoby zaobchádzania s ovečkami.

Vlastnosti Merino vlny

Teplá – v studenom počasí Merino vlna využíva absorbovanú vlhkosť z prostredia na tvorbu tepla. Jej hrubé vlákna tiež obsahujú milióny vzduchových vačkov, ktoré pomáhajú lepšie izolovať vaše telo od chladu.

Chladivá – v teplejšom počasí Merino vlna pomáha chladiť vašu pokožku tým, že odvádza pot od pokokožky na vonkajšiu stranu oblečenia, kde sa môže odpariť.

Priedušná – pri nosení oblečenia zo syntetických vlákien môžete mať pri potení lepkavý pocit, pretože vlhkosť môže unikať iba cez dierky tkaniny. Avšak vlákno Merino vlny dokáže vlhkosť absorbovať a vnútri vlákna transportovať mimo vašu pokožku, čím zabraňuje prehrievaniu tela.

Odolná voči zápachom – Merino vlna prirodzene odoláva zápachom a môžete ju preto nosiť mnoho dní – dokonca týždňov – bez prania.

Bezšvová – BUFF produkty vo verzii LIGHT a MID vyrába bezšvovou technológiou tkaním na bubnoch. Vďaka tomu sú BUFF Merino čiapky a šatky mimoriadne pohodlné na nosenie.

Nekúsavá – použitá Merino vlna má mimoriadne tenké vlákna, preto nehryzie tak, ako niektoré tradičné vlnené odevy. Je preto komfortná aj ako základná vrstva.

BUFF používa tri hrúbky Merino vlny

Merino vlnu používame v troch hrúbkach tkaniny, ktoré sú určené pre rôzne úrovne izolácie a aktivity.

LIGHT – 125 g/m² – ľahké Merino do teplejšieho počasia
MID – 250 g/m² – stredne hrubé Merino do chladného počasia
HEAVY – 600 g/m² – hrubé 2-vrstvové Merino do mrazivého počasia

Produkty

Šatky

Wool Buff je bezšvová multifunkčná šatka vyrobená z prírodných materiálov. V ponuke je viacero hrúbok a prevedení, ktoré môžete zároveň kombinovať s čiapkami v rovnakej alebo podobnej farbe. » viac na BUFF.sk

Nákrčníky

Môžete si vybrať dvojvrstvový obojstranný nákrčník s dvoma rôznymi vzormi, ktorý je tenší (dopredaj), alebo Heavyweight Merino nákrčník, ktorý je taktiež dvojvrstvový, ale hrubší (jeho vrchná strana môže byť jednofarebná alebo so vzorom, rubová strana je len jednofarebná). » viac na BUFF.sk

Čiapky

Čiapka zo 100% Merino vlny vo viacerých prevedeniach i hrúbkach. Tieto čiapky si môžete nakombinovať i s nákrčníkmi z Merino vlny v rovnakom dizajne. » viac na BUFF.sk

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Túra Orlie skaly a Klenová z Pustej Vsi Klenová je najvyšší vrch Brezovských Karpát, priťahovala môj zrak už dávnejšie. Keď som potom náhodou narazil na informácie o obnovení hrobu mladého baróna von Wattenwil nad Pustou Vsou, bolo rozhodnuté o najbližšej túre, lebo tieto dve pozoruhodnosti sa dajú pekne spojiť do jednej túry. dnes Pavol Timko Malé Karpaty
Správa Objavte zabudnuté stromy slobody Chodíme okolo nich denne. Do práce, do školy, do obchodu, na návštevu a nevieme o nich. Niektoré z nich sú súčasťou našich obcí už sto rokov. Niektoré menej, ale aj tak nám majú pripomínať zlomové okamihy v našej histórii. Stromy slobody, vysadené v tzv. „osmičkových“ rokoch, ale aj inokedy. 13/07/18 Tomáš Trstenský Zaujímavosti
Cyklotúra Okolo vodnej nádrže Nová Bystrica Článok dopĺňa predchádzajúce články o Bystrickej cyklotrase. Rada by som túry doplnila o okruh na bicykloch, ktorý viedol okolo celej VN Nová Bystrica. Trasu sme prešli s manželom v jeden júnový deň. Dôvod, prečo sme išli bez detí bol ten, že celý okruh je jeho dĺžkou aj prevýšením pre deti ešte príliš náročný. Radi by sme ho prešli celý. Volíme smer tak, aby sme nové miesta prechádzali na začiatku, čiže najprv prejdeme cez Harvelku, a potom cez Riečnicu, ktorú už z bicyklovania s deťmi poznáme. Tešila som sa, že konečne po prvýkrát navštívim miesta bývalej obce Harvelka, ktorá bola spolu s Riečnicou zátopovou obcou VN. 12/07/18 Jana Bílešová Kysucká vrchovina

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.51 (0.09)