PR

Kúpou topánok to nekončí

sponzorovaný článok 22.05.18 Kamenný obchod VEREDA Sport v Považskej Bystrici sa sortimentu turistickej obuvi venuje už desať rokov a môže sa pochváliť najširšou ponukou turistických a bežeckých topánok v trenčianskom regióne. Navyše na obuv poskytuje kompletný servis vrátane dodatočnej úpravy veľkosti a pracovníci vám ochotne pomôžu s výberom tej správnej topánky, nielen slovne, ale napríklad aj skenovaním chodidla.

Výber obuvi

Vereda Sport ponúka široký sortiment obuvi do prírody, jednak turistickej, ale aj bežeckej. Zákazník si môže vybrať z viac ako 500 párov topánok a z päťdesiatky modelových rád, podľa toho, akú náročnosť pohybu a terén preferuje. V ponuke sú aj veľkosti 46 a 47. A s akými značkami sa tu stretnete? Napríklad Salewa, Lowa, Asolo, Planika, Nord Blanc, Northland, Trimm a mnohé ďalšie.

Poradenstvo

Správnemu výberu obuvi treba venovať dostatok času. Topánka musí už v predajni dobre sadnúť na nohu, nesmie tlačiť ani omínať. Podľa Petra Fapša z VEREDA Sportu sa u nich v predajni štandardne skúšajú topánky trištvrte hodiny až hodinu a pol. Zákazníkovi je možné naskenovať chodidlo, čím sa dajú zistiť informácie o výške klenby a urobiť vložku do topánky na mieru. Napriek tomu že VEREDA sport je v prvom rade zameraná na kamenný predaj s vlastnou predajňou, v súčasnosti nájdete ich ponuku v eshope DOTsport.sk. Tu napríklad ponúkajú pri obuvi dopravu zdarma. Ďalej pri väčšine modelov aj výmenu veľkostí, ak "nesedia“, a dopravu tiež zdarma a bez starostí vlastným kuriérom.

Obuvnícky stroj

S každou topánkou zákazník dostane aj následný servis. Vo Vereda Sporte disponujú obuvníckym strojom, ktorý vám pomôže v prípade, ak zistíte, že vám topánka niekde nesedí. Pomocou stroja je možné ju ďalej upraviť a to po celý čas životnosti topánok a zdarma. Rovnako, ak sa v prípade nosenia stane, že vám padne klenba nohy, je možné topánku o niečo natiahnuť do dĺžky alebo do šírky. Celý proces trvá jeden - dva dni a výsledkom môže byť topánka väčšia o štvrť až pol čísla.

Čo ešte nájdete vo Vereda Sporte

Obuv
Salewa, Lowa, Planika, Asolo, Dynafit, ON

Oblečenie
Progress, Kilpi, Salewa, Northfinder, Nordblanc

Vybavenie (turistické, horolezecké a kempingové)
Osprey, Salewa, Husky, Coleman, Petzl, Singing Rock, Ferrino, Nalgene, Esbit, Primus, Corazon

A ako sa naskladňuje nový tovar?

Kontaktné údaje

Adresa
VEREDA sport
Rozkvet 2012
017 01 Považská Bystrica

Otváracie hodiny
Po - Pia: 9,00 - 12,00 a 13,00 - 17,00
So: 9,30 - 12,00

Telefón
0907 892 032
042/43 61 464

Web
http://www.VEREDAsport.sk

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Recenzia Fjällräven Keb 52 – celoročný trekkingový batoh Tohtoročná novinka medzi trekingovými batohmi Fjällräven ponúka odolný a nepremokavý materiál Bergshell, ktorý má aj horolezecký špeciál Bergtagen 38. V prípade Kebu ale nie je jediným materiálom, je tu zastúpený aj G-1000. Pri pohľade na chrbtový systém zaujmú na prvý pohľad aj tvarované drevené výstuhy. Určenie tohto batohu je celoročné, orientované na náročnejší treking. Je k dispozícii v dvoch veľkostných variantoch – 52 a 72 litrovom. Vyskúšal som menší z nich. dnes Ľubomír Mäkký Batohy
Túra Glarnské Alpy – k St. Martin cez Heidelpass Pri jednej návšteve v Salzburgu som si kúpil v miestnom kníhkupectve turistickú mapu od Kümmerly+Frey: Sargasenland, Liechtenstein, 1 : 60 000. Na prednej stránke bola fotka malej osady s kostolíkom v horách. Nič moc, len pár stavbičiek pod skalou. No z obrázku vyžarovalo pre mňa niečo, čo nedokážem popísať. Až raz som náhodou identifikoval miesto a zostal som prekvapený poznaním, že som sa práve ani veľmi ďaleko nevyskytol. Bohyňa príležitosti dala ponuku, ktorá sa neodmieta. včera Vladimír Mikuš Svet
Túra Slovenskou Saharou - Záhorácka magistrála Na Záhorí som už bol viackrát, ale nikdy s turistickým cieľom. Predsa len táto časť Slovenska nepatrí z morfologického hľadiska medzi najatraktívnejšie a človeka to láka skôr do kopcov. Takéto odsúdenie krajiny je však veľmi povrchné a krásne miesta sa nájdu naozaj všade, len treba mať otvorené oči a vnímať krajinu okolo seba. 19/08/19 Pavel Forgáč Biele Karpaty, Myjavská pahorkatina, +

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.65 (0.13)