PR

Kúpou topánok to nekončí

sponzorovaný článok 22.05.18 Kamenný obchod VEREDA Sport v Považskej Bystrici sa sortimentu turistickej obuvi venuje už desať rokov a môže sa pochváliť najširšou ponukou turistických a bežeckých topánok v trenčianskom regióne. Navyše na obuv poskytuje kompletný servis vrátane dodatočnej úpravy veľkosti a pracovníci vám ochotne pomôžu s výberom tej správnej topánky, nielen slovne, ale napríklad aj skenovaním chodidla.

Výber obuvi

Vereda Sport ponúka široký sortiment obuvi do prírody, jednak turistickej, ale aj bežeckej. Zákazník si môže vybrať z viac ako 500 párov topánok a z päťdesiatky modelových rád, podľa toho, akú náročnosť pohybu a terén preferuje. V ponuke sú aj veľkosti 46 a 47. A s akými značkami sa tu stretnete? Napríklad Salewa, Lowa, Asolo, Planika, Nord Blanc, Northland, Trimm a mnohé ďalšie.

Poradenstvo

Správnemu výberu obuvi treba venovať dostatok času. Topánka musí už v predajni dobre sadnúť na nohu, nesmie tlačiť ani omínať. Podľa Petra Fapša z VEREDA Sportu sa u nich v predajni štandardne skúšajú topánky trištvrte hodiny až hodinu a pol. Zákazníkovi je možné naskenovať chodidlo, čím sa dajú zistiť informácie o výške klenby a urobiť vložku do topánky na mieru. Napriek tomu že VEREDA sport je v prvom rade zameraná na kamenný predaj s vlastnou predajňou, v súčasnosti nájdete ich ponuku v eshope DOTsport.sk. Tu napríklad ponúkajú pri obuvi dopravu zdarma. Ďalej pri väčšine modelov aj výmenu veľkostí, ak "nesedia“, a dopravu tiež zdarma a bez starostí vlastným kuriérom.

Obuvnícky stroj

S každou topánkou zákazník dostane aj následný servis. Vo Vereda Sporte disponujú obuvníckym strojom, ktorý vám pomôže v prípade, ak zistíte, že vám topánka niekde nesedí. Pomocou stroja je možné ju ďalej upraviť a to po celý čas životnosti topánok a zdarma. Rovnako, ak sa v prípade nosenia stane, že vám padne klenba nohy, je možné topánku o niečo natiahnuť do dĺžky alebo do šírky. Celý proces trvá jeden - dva dni a výsledkom môže byť topánka väčšia o štvrť až pol čísla.

Čo ešte nájdete vo Vereda Sporte

Obuv
Salewa, Lowa, Planika, Asolo, Dynafit, ON

Oblečenie
Progress, Kilpi, Salewa, Northfinder, Nordblanc

Vybavenie (turistické, horolezecké a kempingové)
Osprey, Salewa, Husky, Coleman, Petzl, Singing Rock, Ferrino, Nalgene, Esbit, Primus, Corazon

A ako sa naskladňuje nový tovar?

Kontaktné údaje

Adresa
VEREDA sport
Rozkvet 2012
017 01 Považská Bystrica

Otváracie hodiny
Po - Pia: 9,00 - 12,00 a 13,00 - 17,00
So: 9,30 - 12,00

Telefón
0907 892 032
042/43 61 464

Web
http://www.VEREDAsport.sk

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Túra Túlačka cez Vlčí kút, Rakytu a Veľkú Somorovú Tribeč mi prirástol k srdcu. Napriek temnej povesti, ktorá vznikla po vydaní známeho slovenského hororu, je to skôr útulné, neveľké pohorie, priam ideálne pre tiché táranie sa v krásnej prírode. V tomto prípade som si chcel dopriať krátku túlačku v okolí Loviec a zároveň článkom otváram edíciu “Paliho bezvýznamných vandrov”. dnes Pavol Timko Tribeč
Túra Javorinkou k hrebeňu Malej Magury Pekné počasie Mariánskeho leta mi spôsobilo alergické svrbenie piat. Jediným medikamentom bola možnosť to rozchodiť. Ordinujem si dva juhovýchodné podcelky Strážovských vrchov. Prechod hrebeňom Javorinky a prejdenie hrebeňa Malej Magury, ktoré lemujú v poloblúku severozápadný kraj hornej, Pravnianskej, časti Hornonitrianskej kotliny. včera Vladimír Mikuš Strážovské vrchy
Prístrešok Chata Lesov SR Vydrica Pri mojom trojtýždňovom pobyte v kúpeľoch Sklené Teplice som neraz kráčal Vydričnou dolinou. Zatiaľ čo kroky drvivej väčšiny kúpeľných hostí sa končili pri odbočke k miestnej časti Sady, kde sa nachádzala stajňa miestneho salaša, ja som ju prešiel celú zopárkrát. Tak isto som vyšiel aj všetkými lesnými odbočkami z nej do okolitých lesov. Keď som si naplánoval, že neznačene prejdem cez Holý vrch Čečetkovým lesom na samotu Konice, narazil som pár metrov od asfaltky na chatu Lesov SR, štátny podnik Banská Bystrica, odštepný závod Žarnovica. 19/10/19 Miroslav Svítek Štiavnické vrchy

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.64 (0.14)