PR

Nové mapy SHOCart 1 : 40 000

sponzorovaný článok 13.05.20 Mapová spoločnosť SHOCart pri príležitosti 30. narodenín firmy vydáva jednorazovú limitovanú edíciu máp v mierke 1 : 40 000. Sada máp obsahuje 48 kusov a pokrýva celé územie Slovenska. Všetky mapy edície sú aktualizované pre rok 2020.

Mapy v mierke 1 : 40 000 sú veľmi žiadané pre svoju čitateľnosť a prehľadnosť. Obsahujú kompletnú sieť značených turistických i cykloturistických trás. Naviac obsahujú aj odporúčané cyklotrasy vrátane rozlíšenia povrchov, podobne ako v cyklomapách 1 : 60 000.

Ide o jednorazové vydanie v limitovanej edícii, sada má svoj klad listov a jednotlivé mapy z nej sú nepredajné. V súčasnosti je to jediná sada skladaných aktuálnych máp pokrývajúca kompletné územie Slovenska.

Mapy sú usporiadané v pevnej kartónovej krabici. Sada je vhodná ako jedinečný darček pre každého turistu či cykloturistu. V budúcnosti sa môže zaradiť aj medzi zberateľské kartografické unikáty.

Cena za darčekovú sadu máp je 63,- €. Vydanie sady pripravujeme na jún 2020.

Rezervačný systém je spustený na tejto adrese.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Recenzia Tretie vydanie turistických sprievodcov od Dajamy Klasický turistický sprievodca od vydavateľstva DAJAMA sa v tomto roku dočkal tretieho vydania. Posledné vydanie je z roku 2008, tak sa pozrieme na to, či a čo sa v sprievodcoch pomenilo. Nové vydanie sa týka Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Západných Tatier, Veľkej Fatry, Malej Fatry a Slovenského raja. Ďalšie pohoria sú stále dostupné v predchádzajúcich vydaniach. Dá sa kúpiť aj druhé vydanie uvedených pohorí. dnes Soňa Mäkká Mapy a knihy
Túra Od Lunzer See k Mittersee a Obersee Nenáročná, hoci s drobcom trochu dlhšia vychádzka v Dolnom Rakúsku. Od jazera Lunzer See budeme pokračovať dolinou Seetal k dvom vyššie položeným jazerám Mittersee a Obersee. Väčšina trasy vedie po lesnej ceste, no bicykle sem nesmú. včera Soňa Mäkká Svet
Extra Vtáčie pozorovateľne na Hrhovských rybníkoch Vtáky a vodné plochy patria dokopy. A rovnako aj turistická a odborná verejnosť. Preto v Slovenskom krase, pri najväčších rybníkoch na Slovensku, vyrástli v spolupráci s maďarskou stranou cez projekt Úžasný vtáčí svet bez hraníc dve rozhľadne. včera Henrich Tomáš Zaujímavosti

 
 
 
Verzia pre tlač
 • text  fakty  fotky  
Fakty
 • Výrobca
  • SHOCart

 • Typ
  • sada skladaných máp

 • Infocena
  • 63 €

 • Obchody v HIKING adresári
  • Túto značku nepredáva žiaden z obchodov v našej databáze.
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.81 (0.27)