PR

Nové mapy SHOCart 1 : 40 000

sponzorovaný článok 13.05.20 Mapová spoločnosť SHOCart pri príležitosti 30. narodenín firmy vydáva jednorazovú limitovanú edíciu máp v mierke 1 : 40 000. Sada máp obsahuje 48 kusov a pokrýva celé územie Slovenska. Všetky mapy edície sú aktualizované pre rok 2020.

Mapy v mierke 1 : 40 000 sú veľmi žiadané pre svoju čitateľnosť a prehľadnosť. Obsahujú kompletnú sieť značených turistických i cykloturistických trás. Naviac obsahujú aj odporúčané cyklotrasy vrátane rozlíšenia povrchov, podobne ako v cyklomapách 1 : 60 000.

Ide o jednorazové vydanie v limitovanej edícii, sada má svoj klad listov a jednotlivé mapy z nej sú nepredajné. V súčasnosti je to jediná sada skladaných aktuálnych máp pokrývajúca kompletné územie Slovenska.

Mapy sú usporiadané v pevnej kartónovej krabici. Sada je vhodná ako jedinečný darček pre každého turistu či cykloturistu. V budúcnosti sa môže zaradiť aj medzi zberateľské kartografické unikáty.

Cena za darčekovú sadu máp je 63,- €. Vydanie sady pripravujeme na jún 2020.

Rezervačný systém je spustený na tejto adrese.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články na titulke
 
Prístrešok Lesný zrub Šarvíz Pri putovaní zo Žarnovice na rozhľadňu Háj som doputoval po modrej značke k TIM Horáreň Šarvíz (tiež Zadný Šarvíz). Smerovník ma upozornil, že Zbojníčke studničky sú vzdialené 50 m dole po lesnej cestičke, a tak som sa išiel na ne pozrieť. V horúčave, čo bola, sa mi veľmi hodila čerstvá, studená voda z pekne upraveného prameňa. Umyl som sa, napil a prečítal si informačnú tabuľu o Zbojníckych studničkách. dnes Miroslav Svítek Pohronský Inovec, Vtáčnik
Túra Holica – na okraji Západných Tatier Tatranský národný park končí nenápadným vrcholom s názvom Holica. Bližšie upútal moju pozornosť túto jar, keď kvôli vírusu hľadám nejaké pokojnejšie miesto na túru. Je už mimo národného parku, takže netreba riešiť ani pohyb po značených chodníkoch či sezónnu uzáveru. včera Soňa Mäkká Západné Tatry
Extra Poznáte slovenské hory? (odpovede) Pred týždňom ste si mohli overiť svoje vedomosti v teste, ktorý som pre vás pripravila na základe poľských kníh z 19. storočia. Škoda, že knihy nie sú preložené do slovenčiny. Prečítali by ste si všetky dobré veci, ktoré o vás autori napísali. V žiadnej z kníh som nenašla nič negatívne o Slovákoch. Naopak, všetci autori napísali, že ste predovšetkým veľmi pohostinní, sympatickí, pokojní a veľmi čestní. A vždy máte dobrú náladu. Týchto komplimentov je v knihách oveľa viac. Myslím si, že niektoré by vás možno prekvapili. včera Beata Okulińska Zaujímavosti

 
 
 
Verzia pre tlač
 • text  fakty  fotky  
Fakty
 • Výrobca
  • SHOCart

 • Typ
  • sada skladaných máp

 • Infocena
  • 63 €

 • Obchody v HIKING adresári
  • Túto značku nepredáva žiaden z obchodov v našej databáze.
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.85 (0.28)