Predaj

Turistické topánky Makara Gerlach veľkosť 41

vladislavmolnar publikovaný: 31.12.2019

Predám kvalitné kožené ručne robené topánky značky Makara veľkosť 41. Topánky sú vyrobené na Slovensku. Sú skoro ako nové. Raz som ich použil na turistike. Dôvod predaja je to, že sú mi malé. Pôvodná cena 250 EUR. Dnes sa nové predávajú za 275 EUR (rovnaký model). Ja ich predávam za 150 EUR. Ponúkam možnosť vyskúšať pred predajom pri osobnom odbere v Bratislave (v Dúbravke, alebo v Auparku).

Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Vytvor diskusnú tému1013bazarK bazáruTuristické topánky Makara Gerlach veľkosť 41 Predám kvalitné kožené ručne robené topánky značky Makara veľkosť 41. Topánky sú vyrobené na Slovensku. Sú skoro ako nové. Raz som ich použil na turistike. Dôvod predaja je to, že sú mi malé. Pôvodná cena 250 EUR. Dnes sa nové predávajú za 275 EUR (rovnaký model). Ja ich predávam za 150 EUR. Ponúkam možnosť vyskúšať pred predajom pri osobnom odbere v Bratislave (v Dúbravke, alebo v Auparku). dnes žiadne príspevky
Fakty
Cena
150,00 € » cena je pevná
Inzerent
vladislavmolnar » dalšie inzeráty
Lokalita
Bratislava
Značka
Makara
Stav
ako nový
Kontaktovať inzerenta
Kontaktovať inzerenta môžeš až po prihlásení.
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.2 (0.05)