Predaj

Deuter Aircontact Pro 50+15 l

anndy publikovaný: 22.10.2020

Predám turistický ruksak Deuter Aircontact Pro 50+15 l, má už čo to za sebou, ale stále je vo veľmi dobrom stave.

Znesie aj ťažký náklad (20+ kg), materiály sú robustné, kvalitné zipsy a spony.

Zub času sa podpísal na "laminácii" vnútorného sťahovacieho vrchlíka, nemá to však žiadny vplyv na funkčnosť, je to skôr estetická vada. Plus je zaseknutý zips na malom vrecku na bedrovom páse, určite to šikovný majster otvorí, nechcem to trhať.

Ideálne osobný odber v rámci Bratislavy, prípadne dohoda,ruksak odporúčam vidieť a vyskúšať :)

Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Vytvor diskusnú tému1072bazarK bazáruDeuter Aircontact Pro 50+15 l Predám turistický ruksak Deuter Aircontact Pro 50+15 l, má už čo to za sebou, ale stále je vo veľmi dobrom stave. Znesie aj ťažký náklad (20+ kg), materiály sú robustné, kvalitné zipsy a spony. Zub času sa podpísal na "laminácii" vnútorného sťahovacieho vrchlíka, nemá to však žiadny vplyv na funkčnosť, je to skôr estetická vada. Plus je zaseknutý zips na malom vrecku na bedrovom páse, určite to šikovný majster otvorí, nechcem to trhať. Ideálne osobný odber v rámci Bratislavy, prípadne dohoda,ruksak odporúčam vidieť a vyskúšať :) dnes žiadne príspevky
Fakty
Cena
40,00 € » dohoda možná
Inzerent
Lokalita
Bratislava
Značka
Deuter
Stav
dlhšie používaný
Kontaktovať inzerenta
Kontaktovať inzerenta môžeš až po prihlásení.
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.18 (0.04)