Predaj

Planika Mangart lady AVS Air tex®

olga22 publikovaný: 7.9.2018

Predám turistické topánky veľkosť UK 6, EU -39,5 Planika Mangart lady AVS ešte v záruke jeden rok použité cca 4 x. Je to nepremokavá, priedušná obuv s celoročným využitím s polyuretánovou membránou Air tex®.
Celokožený zvršok je nad podrážkou po obvode vystužený zvýšenou gumenou obsádzkou.
Zvýšenú priedušnosť zabezpečuje patentovaný AVS systém.
Je komfortná, bezpečná a dostatočne citlivá na rôzne typy terénu.
Je určená pre stredné veľhory, ale aj vysoké hory hlavne v lete. Je možné na ne použiť mačky s klasickým upínaním pomocou popruhov, ale iba pre veľmi ľahké túry ako prechod snehových polí, alebo chôdza po ľadovci.
Ideálna obuv pre dlhé cesty v náročných podmienkach. Podrážka vibram® Softline ultra, podšívka textilná s membránou Air tex®, stielka Planika trekking antibakteriálna, zvršok hovädzí hydrofobný nubuk hr. 2,4mm.

Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Vytvor diskusnú tému922bazarK bazáruPlanika Mangart lady AVS Air tex® Predám turistické topánky veľkosť UK 6, EU -39,5 Planika Mangart lady AVS ešte v záruke jeden rok použité cca 4 x. Je to nepremokavá, priedušná obuv s celoročným využitím s polyuretánovou membránou Air tex®. Celokožený zvršok je nad podrážkou po obvode vystužený zvýšenou gumenou obsádzkou. Zvýšenú priedušnosť zabezpečuje patentovaný AVS systém. Je komfortná, bezpečná a dostatočne citlivá na rôzne typy terénu. Je určená pre stredné veľhory, ale aj vysoké hory hlavne v lete. Je možné na ne použiť mačky s klasickým upínaním pomocou popruhov, ale iba pre veľmi ľahké túry ako prechod snehových polí, alebo chôdza po ľadovci. Ideálna obuv pre dlhé cesty v náročných podmienkach. Podrážka vibram® Softline ultra, podšívka textilná s membránou Air tex®, stielka Planika trekking antibakteriálna, zvršok hovädzí hydrofobný nubuk hr. 2,4mm. dnes žiadne príspevky
Fakty
Cena
120,00 € » cena je pevná
Inzerent
Lokalita
Bratislava
Značka
Planika
Stav
používaný
Kontaktovať inzerenta
Kontaktovať inzerenta môžeš až po prihlásení.
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Oficiálni partneri
Partneri
0.14 (0.02)