Vyberte si správne kopyto

 

Wide

Široké kopyto má štandardný tvar päty, ale je širšie okolo priehlavku a špičky chodidla. Naše široké modely sú pre ľudí, ktorým sú bežné topánky úzke.

Modely Wide: Alaska Wide GTX, Alaska Wide GTX Lady, Yukon Wide, Tatra Top Wide GTX, Tatra Wide, Tatra Wide Lady, Tatra Wide GTX, Tatra Wide Lady GTX, Banks Wide GTX, Banks Wide Lady GTX, Canyon Wide, Canyon Wide Lady, Canyon Wide GTX, Canyon Wide Lady GTX, Outrider Wide GTX, Outrider Wide Lady GTX

Kopyto

Vo výrobe dostane topánka vlastnú špecifickú formu, ktorá je definovaná kopytom. Kopyto je model umelej nohy vyrobený z jedného kusu masívneho dreva alebo plastu a obuv sa tvaruje okolo neho. Ak sa kopyto nezhoduje s vašim tvarom nohy, obuv nikdy nebude dobre sedieť a ani hodiny bolestivej turistiky na tom nič nezmenia.

Pohodlné kopyto je základom pre dobré topánky

Na tomto cieli pracujeme v HANWAG-u už od založenia firmy v roku 1921. Pravidelná spätná väzba od zákazníkov a rôzne prestížne ocenenia za dizajn nás utvrdzujú v tom, že to robíme správne. Je takmer legendárne ako topánky HANWAG sedia na nohe. Dôvodom sú dlhoročné skúsenosti, poctivé remeslo, najlepšie materiály a sofistikované výrobné postupy. Našim cieľom v HANWAG-u je dodávať funkčnú obuv najvyššej kvality. Každý model je navrhnutý pre konkrétnu kategóriu a oblasť aktivity. Je vytvorený pomocou špeciálne vyrobených a zdokonalených kopýt – vo väčšine prípadov s rozlíšením pánskych a dámskych verzií.

Tip: mužom s veľmi úzkymi nohami odporúčame vyskúšať aj dámske verzie (dostupné do veľkosti 9).